Dane firmy

Telepartner Sp. z o.o.
ul. Trylińskiego 2
10-683 Olsztyn

strona firmy: www.telepartner.pl

Telepartner – łącz się wygodnie i tanio przez Internet

Połączenia internetowe to coraz częściej wykorzystywany temat zarówno w sektorze prywatnym jak i firmowym. Pole do popisu jest całkiem spore, ponieważ dziś w sieci oferuje się wiele dedykowanych usług telekomunikacyjnych. Jeśli jednak poszukujemy firmy, która obsługuje większość z nich, warto wybrać markę Telepartner.

Wspomniana wyżej firma specjalizuje się w kwestii związanej z usługami telekomunikacyjnymi. Dzięki niej możemy liczyć na pełne wsparcie i pomoc zarówno w konfiguracji jak i korzystaniu z usług telekomunikacyjnych w sieci.

W bardzo prosty sposób możemy więc rozpocząć korzystanie z takich usług jak konferencja przez telefon, która jest dziś coraz częściej wybierana przez firmy, które muszą pracować w trybie zdalnym. Oprócz takich usług, znajdziemy bardziej ogólne rozwiązania, takie jak telefonia internetowa czy faks internetowy.

Firma Telepartner.pl stawia na najwyższą jakość swoich usług, czego efektem jest skondensowana oferta i pełne wsparcie merytoryczne dla każdego użytkownika. Dzięki temu, jest to firma, której warto zaufać!